planetceremony.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dzieciaki / Kids (1995) napisy pldodany: 04/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
04/05/2010
Wyświetleń:
2387
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Larry Clark w swojej twórczości fotograficznej zajmował się obserwacją środowiska amerykańskich nastolatków. Ten sam temat pojawił się w jego głośnym filmie quot;Dzieciakiquot;.
Beznamiętna kamera wprowadza nas w zwykły dzień głównych bohaterów, Telly'ego i Caspera. Reprezentują oni hedonistyczną subkulturę nowojorskich nastolatków, którzy całe dnie i noce spędzają na pogoni za narkotykami i seksem. Telly ma specyficzne quot;hobbyquot;: jest nim quot;zaliczaniequot; dziewic... To jemu towarzyszymy podczas podrywów i konsumpcji nowych znajomości. Telly nie wie, że jest nosicielem wirusa HIV... choć tą wiedzę posiedli widzowie.
Telly'ego poszukuje jedna z jego przygodnych ofiar, którą zaraził śmiertelną chorobą. Gdy w końcu go odnajduje, chłopak właśnie powiększa swoją kolekcję zdobyc


Dzieciaki / Kids (1995) napisy pldodany: 04/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:23 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze planetceremony.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis planetceremony.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.