planetceremony.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Przerażaczedodany: 13/02/2010

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
13/02/2010
Wyświetleń:
2399
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Małe miasteczko Fairwater zostało zaatakowane przez tajemniczą siłę. Ponad trzydzieści osób zmarło na zawały serca. Okazuje się, że grozę i śmierć sieją mordercze upiory. Do walki z nimi staje prywatny detektyw-ceniony parapsycholog Frank Bannister, który od lat zarabia na życie jako pogromca duchów. Jego nowymi klientami zostają młodzi małżonkowie -Lucy i Ray Lynskey. Para postanawia wynająć detektywa, ponieważ w ich mieszkaniu straszy. Mężczyzna wkrótce umiera, a Lucy prosi Franka, by pomógł jej nawiązać z nim kontakt. Tymczasem działalnością tropiącego upiory detektywa zaczyna interesować się FBI.


Przerażaczedodany: 13/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18215 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze planetceremony.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis planetceremony.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.