planetceremony.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Przenicowany świat: Starcie (2009) napisy pldodany: 14/02/2010

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
14/02/2010
Wyświetleń:
2073
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Jest to bezpośrednia kontynuacja części pierwszej. Maxim i Gaj wyruszają na ziemie mutantów by tam znaleźć sojuszników. Ci jednak okazują się zbyt słabi i przyjaciele postanawiają wyruszyć, do wyspiarskiego królestwa. Zostają jednak złapani przez patrol i ponownie wcieleni do wojska. Los jednak uśmiecha się do nich i dzięki pomocy jednego z władców wracają do stolicy. Tam Maxim dostaje szansę, by raz na zawsze skończyć z władcami i ogłupiającymi wieżami. Tylko czy to aby dobry pomysł. A może ich kraj zewsząd otoczony wrogami, przetrwał tylko dzięki nim? I kim tak naprawdę są tajemniczy ojcowie?


Przenicowany świat: Starcie (2009) napisy pldodany: 14/02/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:25 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze planetceremony.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis planetceremony.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.