planetceremony.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Cuda / Miracles (2003) S01E04 Little Miss Lostdodany: 15/09/2011

Gatunek:
Cuda / Miracles (2003)
Data Dodania:
15/09/2011
Wyświetleń:
2127
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły serialu):

Paul Callan (Skeet Ulrich) jest badaczem współczesnych cudów. Pojawia się wszędzie tam, gdzie zdarzyło się coś niezwykłego i próbuje dowieść, że to cudowne zjawisko ma swoje przyziemne wytłumaczenie. Przełomowym momentem życia Paula było zbadanie przypadku Tommy'ego Fergusona, małego chłopca, który choć sam był śmiertelnie chory, uzdrawiał ludzi. Jednak każde uleczenie powodowało rozwój jego choroby. Podczas badań Paul miał wypadek samochodowy. Życie uratował mu, dokonując cudu uzdrowienia, Tommy. Młody badacz postanawia więc wstąpić do bractwa ludzi - Sodalitas Quaerito i razem z byłym profesorem Harwardu, Alva Keel (Angus Macfadyen) i byłą detektyw policji, Evelyn Santos (Marisa Ramirez) prowadzić badania cudownych zjawisk, które zapowiadają coś niezwykłego...Cuda / Miracles (2003) S01E04 Little Miss Lostdodany: 15/09/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18214 Online:25 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze planetceremony.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis planetceremony.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.